Новини

ЦНАП м.Івано-Франківська розпочав прийом документів на оформлення одноразових соціальних допомог мешканцям Івано-Франківської міської територіальної громади

Отримання адміністративних послуг має бути простим і зручним, особливо, якщо йдеться про соціальні послуги.

За ініціативи міського голови Руслана Марцінківа та, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради, головний офіс ЦНАП м.Івано-Франківська (вул. Незалежності, 9) та всі територіальні підрозділи та віддалені робочі місця адміністратора Центру надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська здійснюють прийом документів на отримання одноразової матеріальної допомоги з нагоди дня народження:

- мешканцям Івано-Франківської міської територіальної громади віком від 70 років;

- дітям військовослужбовців, якібезпосередньо залучені у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України;

- особам з інвалідністю І та ІІ групи.

Крім того, поки держава не врегулювала питання з пільгами для сімей військовослужбовців, які залучені до захисту територіальної цілісності і оборони України, на місцевому рівні прийнято рішення щодо надання допомоги таким мешканцям Івано-Франківської міської територіальної громади. Зокрема в ЦНАП м.Івано-Франківська можна оформити одноразову матеріальну допомогу:

 - Військовослужбовцям у зв’язку з пораненням (контузією, каліцтвом), яке було одержане під час захисту територіальної цілісності України;

- військовослужбовцям, які безпосередньою беруть участь у бойових діях (забезпеченні здійснення заходів  з національної безпеки  і оборони України відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України) та не мають посвідчення учасника бойових дій. Подати заяву та додати фото необхідних документів можна  також он-лайн на сайті www.cnap.if.ua у розділі «Сервіси», авторизувавшись за допомогою BankID ( код послуги 63/98).

         На даний час ЦНАП м.Івано-Франківська працює над розширенням переліку послуг,  які можна замовити он-лайн на офіційному сайті ЦНАП м.Івано-Франківська без відвідувань державних установ.

Також, для зручності мешканців Івано-Франківської міської територіальної громади, в головному офісі ЦНАП м.Івано-Франківська (вул. Незалежності, 9)  триває оформлення послуг щодо призначення державних допомог та допомог з місцевого бюджету  членам сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій з числа АТО/ООС, Захисників і Захисниць фахівцями Департаменту соціальної політики.

Зокрема подати документи можна на допомоги та пільги з міського та державного бюджетів для членів сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій з числа АТО/ООС, Захисників і Захисниць України та Учасники бойових дій з числа АТО/ООС.

Виникли запитання – звертайтесь, ми допоможемо знайти правильну відповідь. Пишіть нам на електронну пошту cnap@mvk.if.ua, або у цілодобову службу підтримки клієнтів ЦНАП https://www.facebook.com/cnapif чи за номерами телефонів: 0991573911, 75-01-19, 75-20-41, 75-20-61.

 

ЦНАП м.Івано-Франківська розпочав прийом документів на оформлення одноразових соціальних допомог мешканцям Івано-Франківської міської територіальної громади

 

Прес-служба ЦНАП м.Івано-Франківськ
75-01-19

 

Графік роботи

Центр надання адміністративних послуг
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-20.00
ПТ, СБ
9.00-16.00
без перерви
Управліня реєстраційних процедур
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-18.00
ПТ
9.00-16.00
без перерви
ТП та ВРМ ЦНАП
ПН, ВТ, СР, ПТ
8.00-16.00
ЧТ
8.00-17.00
обідня перерва
12.00-13.00
СБ, НД, державні свята
вихідний день
 

Сервіси

Останні новини