Новини

Голосування за проєкти «Бюджету участі». Хто? Де? Коли?

Голосування за проєкти «Бюджету участі». Хто? Де? Коли?З 12 квітня по 28 квітня 2021 року триватиме голосування за проєкти «Бюджету участі».

Проголосувати за проєкти можуть громадяни, яким на момент голосування виповнилося 18 років та мають реєстрацію місця проживання в Івано-Франківській міській територіальній громаді.

Цього року можна підтримати своїм голосом по одному проєкту у 4-х категоріях: малий, великий, ремонт малих вулиць та об’єкти культурної спадщини.

Голосувати можна двома способами.

Онлайн на сайті Бюджету участі  https://www.bu.mvk.if.ua/ за допомогою IDcard(паспорту), електронно-цифрового підпису та розширеної системи банків (BankID).

Перелік банків, через які можна буде проголосувати онлайн: ПриватБанк, КонкордБанк, Банк Південний, Monobank, Ощадбанк, Радабанк, Кредобанк, Мотор-банк, Банк Восток, Ідея Банк, Асвіо Банк, Форвард Банк, Альфа Банк, А-Банк, ОТП Банк, Альянс Банк, Гранд Банк, МТБ Банк, Банк Глобус, ПРАВЕКС БАНК, ТАСКОМБАНК, СБЕРБАНК, Райфайзен Банк Аваль, АЛЬТБАНК, МЕГАБАНК, УКРСІББАНК, IZIBANK, УКРГАЗБАНК.

Також, традиційно, можна проголосувати в Центрі надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська, його територіальних підрозділах та віддалених робочих місцях адміністратора. З переліком всіх підрозділів ЦНАП та графіком роботи можна ознайомитися на сайті ЦНАП https://www.cnap.if.ua/zaginf.

Для голосування в Центрі надання адміністративних послуг та його підрозділах необхідно мати з собою паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Якщо у вас паспорт громадянина України у формі ID-карти, то додатково необхідно мати додаток до паспорта, де є відомості про реєстрацію місця проживання.

Нагадуємо, що Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська та його підрозділи працюють з дотриманням карантинних обмежень через COVID-19. Тому просимо Вас не створювати черги в Центрі надання адміністративних послуг, дотримуватися дистанції та намагатися голосувати онлайн.

 

Бажаємо перемоги та бережіть себе!

Прес-служба ЦНАП м.Івано-Франківськ

75-01-19

 

Інфографіка

Обслуговано осіб:
Ваш браузер не підтримує html5.
Ваш браузер не підтримує html5.

Графік роботи

Центр надання адміністративних послуг
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-20.00
ПТ, СБ
9.00-16.00
без перерви
Управліня реєстраційних процедур
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-18.00
ПТ
9.00-16.00
без перерви
Реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади
ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ
9.00-16.00
без перерви
ТП та ВРМ ЦНАП
ПН, ВТ, СР
8.00-16.00
ЧТ
8.00-17.00
ПТ
8.00-15.00
СБ, НД, державні свята
вихідний день
обідня перерва
12.00-13.00
 

Сервіси

Останні новини