в послугах
  • в послугах
  • в статтях

Новини

За посвідченнями водія – у ЦНАП м.Івано-Франківська!

Для отримання посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів зовсім скоро не потрібно буде їздити в Регіональний сервісний центр МВС в Івано-Франківській області (вул.Євгена Коновальця, 433 або вул.Юності, 23). Ці документи можна буде отримати у Центрі надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська (вул.Незалежності, 9).

Угоду, яка дозволить розпочати цей процес, підписали сьогодні між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради та Регіональним сервісним центром МВС в Івано-Франківській області.

Через ЦНАП можна буде отримати дублікат посвідчення водія замість втраченого або викраденого, обміняти посвідчення (без складання іспитів), зареєструвати реєстрацію нового транспортного засобу (без огляду) чи перереєструвати транспортний засіб зі зміною найменування та адреси юридичної особи, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобі, установлення газобалонного обладнання.

«Маємо позитивний досвід у запровадженні таких послуг. З 2017 року відділенням ЦНАПу видано 29 тис. закордонних паспортів та 2,5 тисячі ID-карток. Поки що немає точної дати, коли почнемо видавати нові документи, адже є ще багато умов, які ми маємо виконати. Тому про початок видачі документів ми ще повідомимо додатково», – розповів керівник ЦНАПу Богдан Питель.

Видавати ці документи буде працівник не МВС, а ЦНАПу. Буде закуплено обладнання, яке на місці друкуватиме посвідчення. Також працівник видаватиме і номерний знак.

«Законодавство дозволяє, тож чому б ні? Для нас це важливо, адже це перш за все зручність для мешканців. Сподіваюся, що така співпраця розвиватиметься та поступово кількість послуг лише збільшиться. Адже кошти від адмін послуг йдуть до міського бюджету, дозволяючи розвивати наше місто та ЦНАПи зокрема», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Про дату початку надання даних адміністративних послуг у ЦНАП м.Івано-Франківська буде повідомлено додатково, після виконання певних технічних умов.

 

 

Прес-служба ЦНАП м.Івано-Франківська

75-01-19

За посвідченнями водія – у ЦНАП м.Івано-Франківська!

 

 

Інфографіка

Обслуговано осіб:
Ваш браузер не підтримує html5.
Ваш браузер не підтримує html5.

Графік роботи

Центр надання адміністративних послуг
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-20.00
ПТ, СБ
9.00-16.00
без перерви
Управліня реєстраційних процедур
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-18.00
ПТ
9.00-16.00
без перерви
Реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади
ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ
9.00-16.00
без перерви
Територіальні підрозділи ЦНАП
ПН, ЧТ
8.00-17.00
ВТ, СР, ПТ
8.00-16.00
обідня перерва
12.00-13.00
 

Сервіси

Останні новини