Новини

Моніторинг якості надання адміністративних та дозвільно-погоджувальних послуг у ЦНАП м.Івано-Франківська у червні 2017 р.

ЦНАП м.Івано-Франківська проводить щомісячний моніторинг якості надання адміністративних послуг. Відвідувачі ЦНАП після обслуговування за допомогою талону електронної черги вкидають його у дві ємності «Задоволені якістю обслуговування» та «Не задоволені якістю обслуговування».

         У червні 2017 року участь у голосуванні взяло 4980 відвідувачів ЦНАП, що складає 57% від загальної кількості прийнятих документів (8725).

         Якість надання адміністративних послуг оцінило 2310 відвідувачів. Позитивно оцінило якість надання послуг 2170 відвідувачів, що становить 94%, негативно – 140 відвідувачів (6%).

         Якість надання дозвільно-погоджувальних послуг оцінило 1540 відвідувачів. Позитивно оцінило якість надання послуг 1420 відвідувачів, що становить 92%, негативно – 120 відвідувачів (8%).

         Якість надання послуг з реєстрації бізнесу та нерухомості оцінило 1130 відвідувачі. Позитивно оцінило якість надання послуг 1018 відвідувачів, що становить 90%, негативно – 112 відвідувачів (10%).

         9 громадян висловили свої подяки працівникам ЦНАП м.Івано-Франківська у книзі відгуків та пропозицій.

         Вцілому, зберігається позитивна динаміка задоволеності відвідувачів якістю обслуговування у ЦНАП м.Івано-Франківська та велика активність і зацікавленість учасників опитування.

         Відвідувачі ЦНАП також можуть оцінити якість обслуговування та надання адміністративних послуг на офіційному сайті ЦНАП м.Івано-Франківська (www.cnap.if.ua), через сервіс «Он-лайн консультацій» та за допомогою мобільного додатку «Мобільний Івано-Франківськ».

         ЦНАП м.Івано-Франківська і надалі проводитиме моніторинг якості обслуговування та вживатиме всіх необхідних заходів щодо якісного, оперативного та професійного обслуговування відвідувачів.

Моніторинг якості надання адміністративних та дозвільно-погоджувальних послуг у ЦНАП м.Івано-Франківська у червні 2017 р.

 

 

Інфографіка

Обслуговано осіб:
Ваш браузер не підтримує html5.
Ваш браузер не підтримує html5.

Сервіси

  • Електронні послуги
  • Зареєструватися на прийом
  • Перевірити стан послуги
  • Перевірити стан черги
  • Подати запит публічної інформації
  • Персональний кабінет
  • Запис до дошкільного закладу
  • Веб-камери
* ПриміткаДля замовлення послуги в електронному вигляді Ви повинні зайти в розділ “Електронні послуги” та авторизуватись за допомогою BankID або “Персонального кабінету”.
Також дані послуги доступні на порталі державних послуг https://igov.org.ua/

Останні новини