Новини

У м. Києві відбувся семінар-практикум щодо розробки стандартів обслуговування в ЦНАП

1 та 2 березня у м. Київ відбувся семінар-практикум на тему: «Розробка стандартів обслуговування громадян та підвищення професійних та лідерських якостей  керівників Центрів надання адміністративних послуг».

Метою заходу було започаткувати роботу щодо підвищення рівня стандартів обслуговування відвідувачів ЦНАПів пілотних областей Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні», спільного формування таких стандартів, базуючись на досвіді провідних Центрів, а також підвищення лідерських якостей керівників ЦНАПів, формування професійних навичок керування та мотивації персоналу.

Програма семінару-практикуму базувалася на вивченні позитивного досвіду впровадження стандартів обслуговування громадян в ЦНАПах м. Вінниці та м. Івано-Франківська. Відтак, керівник Івано-Франківського ЦНАПу Богдан Питель презентував стандарти обслуговування, що реалізовані у роботі ЦНАП у м. Івано-Франківськ. 

Окрім того, учасники заходу ознайомилися з методикою NPS, що використовується для виміру лояльності клієнтів та взяли участь у тренінгу «Професійні стандарти в роботі керівника ЦНАПу. Ефективне управління». 

 

Довідка: Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» є проектом міжнародної технічної допомоги, що працює на національному та регіональному рівнях і спрямована на покращення ділового середовища для ведення малого та середнього бізнесу (МСБ), шляхом надання підтримки у проведенні системних реформ та усунення адміністративних, регуляторних та нормативних бар’єрів для розвитку МСД.

 

У м. Києві відбувся семінар-практикум щодо розробки стандартів обслуговування в ЦНАП

 

Інфографіка

Обслуговано осіб:
Ваш браузер не підтримує html5.
Ваш браузер не підтримує html5.

Графік роботи

Центр надання адміністративних послуг
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-20.00
ПТ, СБ
9.00-16.00
без перерви
Управліня реєстраційних процедур
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-18.00
ПТ
9.00-16.00
без перерви
Реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади
ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ
9.00-16.00
без перерви
Територіальні підрозділи ЦНАП
ПН, ЧТ
9.00-17.00
ВТ, СР, ПТ
9.00-16.00
обідня перерва
12.00-13.00
 

Сервіси

Останні новини