Новини

У м. Києві відбувся семінар-практикум щодо розробки стандартів обслуговування в ЦНАП

1 та 2 березня у м. Київ відбувся семінар-практикум на тему: «Розробка стандартів обслуговування громадян та підвищення професійних та лідерських якостей  керівників Центрів надання адміністративних послуг».

Метою заходу було започаткувати роботу щодо підвищення рівня стандартів обслуговування відвідувачів ЦНАПів пілотних областей Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні», спільного формування таких стандартів, базуючись на досвіді провідних Центрів, а також підвищення лідерських якостей керівників ЦНАПів, формування професійних навичок керування та мотивації персоналу.

Програма семінару-практикуму базувалася на вивченні позитивного досвіду впровадження стандартів обслуговування громадян в ЦНАПах м. Вінниці та м. Івано-Франківська. Відтак, керівник Івано-Франківського ЦНАПу Богдан Питель презентував стандарти обслуговування, що реалізовані у роботі ЦНАП у м. Івано-Франківськ. 

Окрім того, учасники заходу ознайомилися з методикою NPS, що використовується для виміру лояльності клієнтів та взяли участь у тренінгу «Професійні стандарти в роботі керівника ЦНАПу. Ефективне управління». 

 

Довідка: Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» є проектом міжнародної технічної допомоги, що працює на національному та регіональному рівнях і спрямована на покращення ділового середовища для ведення малого та середнього бізнесу (МСБ), шляхом надання підтримки у проведенні системних реформ та усунення адміністративних, регуляторних та нормативних бар’єрів для розвитку МСД.

 

У м. Києві відбувся семінар-практикум щодо розробки стандартів обслуговування в ЦНАП

 

Інфографіка

Обслуговано осіб:
Ваш браузер не підтримує html5.
Ваш браузер не підтримує html5.

Сервіси

  • Електронні послуги
  • Зареєструватися на прийом
  • Перевірити стан послуги
  • Перевірити стан черги
  • Подати запит публічної інформації
  • Персональний кабінет
  • Запис до дошкільного закладу
  • Веб-камери
* ПриміткаДля замовлення послуги в електронному вигляді Ви повинні зайти в розділ “Електронні послуги” та авторизуватись за допомогою BankID або “Персонального кабінету”.
Також дані послуги доступні на порталі державних послуг https://igov.org.ua/

Останні новини